Kontakt

CENTRUM ZDRAVÍ ENERGY

Lenka Panýrková DiS., IČ 63516616,
regionální zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Dominikánská 14, 30100 Plzeň

Telefonní číslo:

E-mail: obchod@energyplzen.cz

Otevírací doba

Pondělí 9 - 12 a 13 - 15 hod
Úterý 9 - 12 a 13 - 18 hod
Středa 13 - 18 hod
Čtvrtek 9 - 12 a 13 - 15 hod
Pátek pouze pro objednané
Sobota a neděle ZAVŘENO

Facebook profil

Máte zájem o naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *

Na co se chcete zeptat?

Můžete přiložit obrázek:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Zelené potraviny ENERGY

Jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus.

Vyčisti své tělo s ENERGY!

Imunita není jen odolávání bacilům, ale i úklid nepotřebných, starých či nemocných tkání, jakož i zneškodňování jiných škodlivin, včetně těch, které vznikly v těle.

Účinná obrana a ochrana s ENERGY

Imunita je slovo, které je mnohokrát skloňováno lékaři i laiky. Svádíme na její poruchy naši únavu, vyčerpání i přepracování, anebo ji díky tomu všemu máme doopravdy narušenou.

Zdraví v každém šálku

Zdraví prospěšné účinky bylin lze velmi dobře využít ve formě čajů a odvarů. Účinné látky jsou ve většině případů rozpustné ve vodě a po kratší či delší době varu se uvolňují z rostlinné hmoty do vodného roztoku.

Beauty ENERGY

Naše pokožka je zrcadlem vzájemného působení a ovlivňování mezi vnějším světem a stavem našeho vnitřního těla. Dokonalost je odrazem jeho harmonie, jednotlivé nedokonalosti jsou signálem vychýlení biologické rovnováhy.

Jak si pomoci s krémy PENTAGRAMU?

Základní funkce kůže spočívá v dýchání, vstřebávání živin, výdeji odpadních látek a ochraně před vlivy vnějšího prostředí. Tím kůže zprostředkovává a udržuje rovnováhu vnitřního prostředí organismu.

Jak řešit neurologická onemocnění?

Nemoci nervového systému jsou většinou závažné. Nervová tkáň je podle čínské medicíny pod vládou elementu Vody a tří ohnišť.