Přednášky jaro 2017

15. 3. 2017 od 17h"Produkty Energy a jejich užití"

- přednáška pro nově registrované nebo pro ty co si chtějí své vědomosti zopakovat :-)
Informace Vám ráda předá Lenka Panýrková.
Vstupné dobrovolné.

11.č. 2017 od 17h- "Zelené potraviny, jako zelená pro náš život"

přednáší Marcela Šťastná lektorka Energy

Dozvíme se vše o zelených potravinách jako jsou - mladý ječmen, chlorella, spirulina a další úžasné produkty patřící do této řady. Probereme na co jsou zelené potraviny dobré, jak je kombinovat a jak si z nich připravit případně i nějakou dobrotu...

Vstupné dobrovolné.

19.4 2017 od 17h " Medicínský základ psychosomatických nemocí zvířat"

- přednáší Mvdr. Lubomír Chmelař

Probereme, jak sestupuje narušená psychika na orgánovou úroveň, jak se přenáší stres z člověka na zvíře, jak lze využít Pentagramu Energyvet k odhalení psychosomatické příčiny a jak vybrat nejvhodnější preparát a co dělat ke zlepšení psychického klimatu v okolí zvířete.

Vstupné 45,-Kč.

Na všechny přednášky je lepší si zarezervovat místo, kapacita našich prostor je omezená.

Zelené potraviny ENERGY

Jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus.

Vyčisti své tělo s ENERGY!

Imunita není jen odolávání bacilům, ale i úklid nepotřebných, starých či nemocných tkání, jakož i zneškodňování jiných škodlivin, včetně těch, které vznikly v těle.

Účinná obrana a ochrana s ENERGY

Imunita je slovo, které je mnohokrát skloňováno lékaři i laiky. Svádíme na její poruchy naši únavu, vyčerpání i přepracování, anebo ji díky tomu všemu máme doopravdy narušenou.

Zdraví v každém šálku

Zdraví prospěšné účinky bylin lze velmi dobře využít ve formě čajů a odvarů. Účinné látky jsou ve většině případů rozpustné ve vodě a po kratší či delší době varu se uvolňují z rostlinné hmoty do vodného roztoku.

Beauty ENERGY

Naše pokožka je zrcadlem vzájemného působení a ovlivňování mezi vnějším světem a stavem našeho vnitřního těla. Dokonalost je odrazem jeho harmonie, jednotlivé nedokonalosti jsou signálem vychýlení biologické rovnováhy.

Jak si pomoci s krémy PENTAGRAMU?

Základní funkce kůže spočívá v dýchání, vstřebávání živin, výdeji odpadních látek a ochraně před vlivy vnějšího prostředí. Tím kůže zprostředkovává a udržuje rovnováhu vnitřního prostředí organismu.

Jak řešit neurologická onemocnění?

Nemoci nervového systému jsou většinou závažné. Nervová tkáň je podle čínské medicíny pod vládou elementu Vody a tří ohnišť.